Jestem mamą trójki dzieci, pańcią dla pieska, żoną męża 🙂 i całym sercem fotografką.

Uwielbiam czekoladę, ładne przedmioty z historią (zwłaszcza meble), ale nade wszystko lubię ludzi, zwłaszcza dzieci za ich uśmiech, szczerość i emocje. Fascynujące jest to jak szybko się zmieniają zarówno w wyglądzie jak i w zachowaniu.


Na co dzień mam to szczęście, że pracując realizuję swoje pasje. Staram się, żeby każde zdjęcie było inne, starannie komponuję scenografię dobierając rekwizyty i kolorystykę.

Jak to matka i kobieta, najchętniej fotografuję dzieci w szczególności noworodki i kobiety, bo lubię tę ich zmienność. Przykładam wiele starań do tego, aby każdy kto zasiądzie przed moim obiektywem czół się wyjątkowo a zdjęcia były tego odzwierciedleniem.


Jak wygląda moja praca?
Fotografuję pełno-klatkową lustrzanką firmy NIKON, oraz jasnymi obiektywami, bo lubię pracę ze światłem i staram się korzystać ze światła zastanego (tego z okna).

A gdy zdjęcia znajduje się już w aparacie przegrywam je na komputer gdzie następuje następuje proces wywoływania zdjęć, gdyż fotografując otrzymuję tzw: „negatyw cyfrowy” RAW. Tak wywołane zdjęcia wysyłam Wam do wyboru. W programie graficznym ustawiam balans bieli, nasycenie itp. a następnie zdjęcie poddaję artystycznej i autorskiej obróbce, starannie poprawiając niedoskonałości skóry, tła i inne, całość zamykając w rozszerzeniu jpg. Temu ostatniemu szlifowi poddawane są wybrane zdjęcia a ich ilość zależy od pakietu.


Na sesje zdjęciowe z najmniejszymi modelami umawiam się w domu maluszka, jeśli taka jest Wasza wola, zapraszam również do mojego domu. Wybierając się na sesje do noworodka wszystko co niezbędne zabieram z sobą dzięki temu na miejscu mam zawsze do wyboru kilka stylizacji.
Przy pięknej pogodzie zwłaszcza gdy za oknem kwitną drzewa lub zieleni się lato chętnie udaję się w plener także na sesje noworodkowe.
Dzieci starsze czy mamy przy nadziei zapraszam w plener w każdej porze roku. Zawsze jest odpowiednia pogoda na ciążowe zdjęcia w bajecznych sukniach dostępnych na każdej ciążowej sesji.

Zapraszam przed mój obiektyw, poznajmy się, porozmawiajmy i stwórzmy razem piękne, niezapomniane ujęcia.