Mini Sesje Świąteczne


 

Zapraszam na te sesje dzieci samodzielnie siedzące i starsze. Jeśli Wasz maluszek jeszcze nie siedzi wówczas w grę wchodzić będą jedynie zdjęcia na scence dla rodzin z maluszkiem na rękach, bez zdjęć samego dziecka.

Będzie przygotowana jedna scenka do ujęć rodzinnych, taka z choinkami, kominkiem, światełkami – w stylu Boho.

Koszt sesji świątecznej to 200 zł za 5 ujęć w formie elektronicznej, które wybierzecie sami z prywatnej internetowej galerii, oczywiście będzie możliwe dokupienie większej ilości ujęć w cenie 50zł/szt. Możliwe będzie również domówienie odbitek, albumów, drewnianych serduszek ze zdjęciami, czy deseczek.

Aby zarezerwować termin nie jest wymagana zaliczka, liczę na Waszą uczciwość. Opłatę za sesję należy wpłacić do dnia sesji gotówką albo przelewem na konto:

35 1140 2004 0000 3802 8186 2717

Sesje w terminach weekendowych są dodatkowo płatne

 

Zarezerwuj

 

Jak przygotować się do sesji


 

Ja będę mieć do dyspozycji całkiem sporo ubrań jednak liczę na Waszą kreatywność w tym temacie, bo ciężko trafić z rozmiarami i w gust wszystkich klientów 🙂 Bardzo pomocne w wyszukiwaniu strojów vintage bywają sklepy z używaną odzieżą.

Poproszę o zabranie ze sobą obuwia zamiennego(kapci), ponieważ wierzchnią odzież pozostawicie wewnątrz budynku w korytarzu, przy drzwiach wejściowych. Będę prosiła także o zdezynfekowanie rąk dostępnym na miejscu płynem antybakteryjnym.

Sesje odbędą się w Tychach na ulicy Husarii Polskiej1B

Dołączam zdjęcia z ubiegłych lat.

Tegoroczne scenki już są w budowie i mogę tylko dodać, że będzie pięknie i bajecznie 🙂

Miejscem sesji jest studio Angelika Wojsa Fotografie umiejscowione w Tychach ul. Husarii Polskiej 1B (boczne wejście bloku)